Mouldy beads

Tento kurz výroby originálních šperků z polymerové hmoty zvládne určitě i začátečník. Nebude sice takový prostor seznámit se detailně s hmotou (pokud jste s ní ještě nikdy nepracovali) jako v mém kurzu pro začátečníky, ale odnesete si domů vlastnoručně vyrobený hotový šperk.

Při pohledu na tyto korálky se někomu vybaví plesnivý sýr, houba, oprýskaná keramika nebo třeba „plísňáky“ (džínová móda osmdesátých let). A možná v nich objevíte ještě úplně něco jiného.

Omšelý vzhled těla čtvercového korálku je zajímavý v kontrastu s lesklými kulatými korálky uprostřed. Černá bužírka, která jednotlivé korálky odděluje jim dodává modernější nádech, ale můžete si zvolit i jinou variantu. Například řetízek, provázek, a nebo návlek z drobného rokailu.

Můžete si vyrobit, přívěsky, náušnice i náramek.
Každý má možnost vyrobit si šperk, který se hodí k jeho osobě a jeho stylu oblékání.
A přesně pro toto jsou individuální kurzy jako stvořené.

Budete mít dostatek času na to, abyste vyladili barevnost, styl a popřípadě zvládli i nějakou sadičku jako třeba náhrdelník + náušnice

Datum: na vzájemné dohodě

Trvání kurzu: (7 hodin čistého času) většinou v čase od 10.00 do 17.30 hod s přestávkou na oběd

Cena: 1 účastník 2300,- Kč
2 – 3 účastníci 1800,- Kč / osoba

V ceně kurzu je zahrnut veškerý materiál potřebný pro práci, pitný režim (káva, čaj, minerálka), svačinka (většinou moučník, ovoce, zelenina).
Oběd si přinesete buď s sebou, nebo lze řešit dovozem či místním obchodem a restaurací.
Vše podrobně popisuji v informacích ke kurzům ZDE. Prosím věnujte jim pozornost. Pečlivě jsem propracovala všechny instrukce, které by vás mohli zajímat.
Samozřejmě ráda zodpovím dotazy, na které odpověď nenajdete.

V případě zájmu prosím vyplňte přihláškový formulář a vyčkejte, až vás budu kontaktovat.

Na přiložených fotografiích si můžete detailně prohlédnout různé úpravy a typy šperků. Na všech je použita stejná technika.
přihlásit do kurzu