První jarní

V neděli mnozí brblali, jak se sobotní teplé počasí plné jarního sluníčka rychle proměnilo v den plný šedivých mraků. Pro nás ženy, které jsme strávily neděli na Vojkově, v sídle a kurzovně firmy Nemravka.cz, to byl ale den jako na objednávku. Sobotní sluníčko nás nabilo energií a skvělou náladou, která nám vydržela i po celou neděli.

Jarní polymerové setkání a tradiční premiéra mého kurzu bylo plné tvůrčích nápadů, jak a na co aplikovat nové poznatky a nově naučenou techniku, že paní lektorka (tedy já) musela jenom chválit a chválit.
A protože je to technika jako stvořená pro experimentování již při výuce, nestačily jsme se divit, co za nádhery nám pod rukama vyrůstá. A taky, jak se v procesu ještě dál proměňují.

V průběhu kurzu jsme ochutnávaly něco zdravého, něco asijského ale i něco nezdravého a bylo nám prostě moc dobře.

V zajetí tvůrčí práce jsme na dokumentaci moc nemyslely a tak těch pár fotek, které z neděle mám, nafotila hlavně Petra Nemravová, za což jí moc děkuji.
Bohužel tím pádem ona není na žádné z nich, přestože si zaslouží velké poděkování za plný servis, který jsme u ní měly. Možnost nakoupit si v průběhu kurzu jsme pravděpodobně využily všechny.

Na konci setkání proběhlo losování (bez účasti notáře), které dalo možnost jedné účastnici nahlédnout do mého TajemBoxu a odnést si speciální dárek. A protože výherkyně byla tak rozradostněná, že se nepodařilo vyfotit ho bez rozmazání, zůstane pro nezúčastněné i nadále tajemným.

Troufám si tvrdit, že všechny jsme odcházely obohacené o nové poznatky a krásné tvořivé setkání. Odnášely jsme si nejen polotovary pro kompletaci, nové nápady a dárky od Nemravka.cz, ale i hojné zásobičky pro domácí tvoření všeho druhu.

Moc děkuji všem účastnicím za krásnou neděli a doufám, že se pochlubíte se svými dalšími projekty, na které aplikujete mojí techniku.
Zaslané foto tady moc ráda uveřejním.
E-mail: ivana@ivabro.com


Již teď se těším na další setkání. Nejbližší bude v květnu v Polymerovém klubu v Ostopovicích u Brna.

Ivana