Tak trochu (polymeru) nevěrná

Dovolenou v Thajsku, o které jsem tady psala naposledy v únoru, jsem si užila a těšila jsem se, jak začnu tvořit. Všechno bylo, ale jinak.

Hned po návratu domů jsem totiž upadla tak „šikovně“, že jsem si zlomila žebra. Jedinou činností, kterou jsem zvládala celkem dobře, bylo sezení. Jenomže sedět a dívat se na televizi nebo číst a číst a číst, to není nic pro mě. A tak jsem vytáhla kruhové jehlice a „nasyslenou“ vlnu a nahodila první svetřík.
Když nemůžete dělat nic jiného, tak je ale brzy hotovo. Nahodila jsem tedy hned další a nakonec mě pletení tak „draplo“, že jsem ho nemohla opustit i když už byla moje žebra dávno v pořádku. Dokonce jsem se ponořila i do barvení vlny.
Polymerové tvoření bylo najednou jaksi odsunuto na jinou kolej.
Podařilo se mi nakazit i několik kamarádek a tak mezi námi obíhaly spíš návody na pletení a háčkování a odkazy na obchody s úžasnou vlnou a přízí, než návody na tvoření z polymeru.

Jak rychle čas letí, když děláte něco, co vás opravdu baví a pořád se něco děje, vám rozhodně nemusím vysvětlovat. I na rodinné události je tento rok nabitý (mimo jiné se připravuji a moc těším na novou roli babičky a to hned dvojnásobné).

Tak se nakonec stalo, že máme pomalu konec prázdnin a já v tomto roce vyrobila pouze pár polymerových šperků pro sebe.

Nicméně nebojte se, polymery jsou moje láska veliká a tak mě přitáhly zpět a vy se můžete těšit na zbrusu nový tutoriál, který bude během pár dní k zakoupení jak tady na mých stránkách, tak na Etsy.
Tuto techniku nebudu vyučovat na kurzech, ale slibuji, že i na kurzy postupně dojde.

Několika fotografiemi níže můžete nahlédnout do mojí pletařské kuchyně a na konci vás čeká malá ochutnávka připravovaného tutoriálu.

Doufám, že se vám technika bude líbit.

Užijte si krásný zbytek léta
Ivana