Korálovo-lasturová galerie

V sobotu 13.5. 2017 jsem učila Korálovo-lasturový náhrdelník teprve podruhé a
vypadá to, že jsem se vám opět trefila do vkusu (soudím alespoň podle ohlasů dosavadních účastníků). Téměř okamžitě jste začali posílat fotografie vašich zdařilých náhrdelníků, přicházíte s novými nápady na textury i návleky, vytváříte nové tvary i nové barevné kombinace.
O tom, že je tato technika chytlavá, píšete i ve svých komentech na FB:

Je to návykové…

Na dnešek jsem skoro nešla spát…..

Díky za krásný a podnětný kurz, celý večer jsem zkoušela vyrábět další díly….

Také jsem tvořila další polotovary… no a pak jsem ještě potřebovala objednat nějakou hmotu, nový strojek..., a ejhle , to byl ale drahý víkend ! Ale hlavně úžasný ! Já to prostě miluju

tahle technika mě fakt baví, protože pokaždý je to jiný…

chytlo mě to tak, že jsem tvořila celou neděli..... jen mě vyrušili sousedi, když přišli na kafe.... mám udělaných 7 sad…

Já snad cukala rukama i ve spaní…
Já z toho mám samozřejmě velkou radost, a protože je o kurzy zájem i přes léto, jsou připraveny i dva prázdninové termíny na Moravě.
Můžete se k nám ještě přidat. PRÁZDNINOVÉ KURZYNo, a protože ne všichni jsou na Facebooku a nebo nemají čas, prohlížet příspěvky ve všech skupinách zřizuji tímto níže „Korálovo-lasturovou galerii“ kam budu postupně vkládat fotografie, které mi od vás přijdou. Bude to opět místo, kde se můžeme společně kochat, chlubit a vzájemně inspirovat.

Těším se na další fotky, další kurzy a společné tvoření
Ivana