Je definitivně po prázdninách

Celé prázdniny jsem věnovala své rodině, přátelům a relaxaci doma i na dovolené. Přiznávám se, že na polymerové tvoření jsem snad ani nemyslela. Až ke konci prázdnin mě okolnosti (nové oblečení) donutily vyrobit si pro sebe nové šperky.

Protože bylo koncem srpna u nás dost deštivo, vzpomínky na prosluněné pláže v Mexiku se spojily s vědomím vyhlášení letní soutěže v Polymerové škole a vznikl tak náhrdelník inspirovaný právě bílými písky na pláži, zvlněnou mořskou hladinou a snad i námořnickými pruhy. Jak se vše podařilo můžete posoudit sami v přiložené fotodokumentaci.

Jakmile jsem po dlouhé době sáhla na polymerovou hmotu už se mě opět drží . . .
Teď jen doufám, že budu stíhat zhmotňovat své nové nápady, které se začínají rodit v mé hlavě.

I devoted this summer to my family, friends and relax at home and on vacation. I confess I hardly thinked of polymer clay during this period but at the end of summer holiday the circumsatnces (new clothes) forced me to make some new jewelry for myself.

Because it was quite rainy here during late August, memories of sunny beach in Mexico in combination with summer competition at Polymer school inspired me to create the necklace alike white sand on the beach or smooth wavelike motion and perhaps even nautical stripes.
The results you can see yourself in the attached documentation.

Once I touched polymer material again after this break already keep me bussy. . .
I just hope I will manage to implement all fleshing out new ideas that are beginning to bear in my head.