Mnichov - Ubersee - Salzburg

Víkendový výlet Mnichov – Ubersee (Galerie Freisleben)- Salzburg

Myslím, že Ariana Freisleben s manželem nemohli najít lepší místo pro jejich Galerii. Městečko Ubersee je velmi dobře dopravně dostupné. Po dálnici je od německého Mnichova vzdálené asi jednu hodinu a od rakouského Salzburgu asi 40 minut jízdy autem. Navíc je to velice malebné místo mezi horami a jezerem Chiemsee nazývaným též Bavorským mořem.

První galerie v Evropě zaměřená na tvorbu z polymerové hmoty bude otevřena 10. srpna a majitelé mají před sebou ještě spoustu práce. Na pozemku stále pracuje stavební technika, ale uvnitř se již dodělávají výstavní prostory, pracovní zázemí pro workshopy i ubytovací část. Držím palce, ať se vše obejde bez zádrhelů a ať je slavnostní otevření excelentní evropskou polymerovou událostí.

Jsem moc ráda, že i moje polymerové květiny budou mít v Galerii Freisleben svoje místo a tímto děkuji Arianě i jejímu manželovi za příležitost prezentovat zde svojí práci.
Weekend trip to Munich - Ubersee (Galerie Freisleben) - Salzburg

I think Ariana Freisleben and her husband could not find a better place for their Gallery. The town Ubersee is very easily accessible by car via highway from Munich (around 1 hour) and from Salzburg (only 40 minutes). Moreover, it is very picturesque place between the mountains and the lake Chiemsee.

The first gallery in Europe focused on the polymer clay art will be open on August 10th and the owners have still a lot of work. There is construction mechinery still working outside, but inside they are already finishing up exhibition space, room for workshops and apartments. Fingers crossed they will finish without any hitch and we wish the grand opening of the galery to be one of the best European Polymer events.

I am very glad that my Polymer flowers will have in the Gallery Freisleben their place and I thank Ariana and her husband for the opportunity to present my work here.